CITROEN HY 78 TELEPHERIQUE

HY TELEPHERIQUE v kompletní renovaci. Kompletní renovace karoserie bez pískování a bez kompletního rozebrání. Vozidlo zůstane v originální úpravě jak bylo vyrobeno pro elektro firmu a bude sloužit jako obytné auto.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

RENAULT 4 GTL, 1100ccm, dovoz ze Slovinska, částečná renovace.

Hlavním úkolem bylo co možná nejvíc zachovat části karoserie a nelakovat celé auto. Vozidlo bude používáno v běžném provozu tak není nutná uplná renovace. Zadní část nosníků pro uchycení zadní nápravy a náprava samotná byly v katastrofálním stavu, v zásadě nepoužitelné. Nosníky byly nahrazeny novými, náprava starší. Na karoserii byly komponenty vyrobeny z plechu. Všechny blatníky jsou nové. Samozřejmě mechanika po kompletní kontrole a výměně opotřebovaných dílů.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CITROEN HY S.A.P.A. - renovace a přestavba na FoodTruck

HY speciální model od úpravce koupený ve Francii. Nyní v kompletní TOP renovaci. Karoserie kompletně odstrojena pečlivě opískována. byly provedeny úpravy v konstrukci, vyrobany nové díly dle originálu, vlnité plechy, blatníky, dveře a další. Z mechanických částí je provedena kompletní GO náprav, motoru, elektroinstalace a revize převodovky. Celé vozidlo bude upraveno na pojízdný bar - prodejnu. Instalovány rozvody silnoproudé elektro, rozvod vody a vše potřebné.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CITROEN HY BANKA nyní pojízdný bar PLECHOVKA .

HY Banka proto, že bylo vozidlo používáno skutečně jako pojízdná spořitelna a rozvážela lidem po vesnících peníze a zároveň ukládala. Vozidlo je přestaveno na pojízdný bar. Kompletně vyvařeno a nalakováno.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PÍSKOVÁNÍ A TRYSKÁNÍ DÍLŮ I KAROSERIÍ


 
 
 
 
 
 

Kontaktujte nás

DEUX CHEVAUX s.r.o.

Na Požáru 859

150 00, Praha 5- Řeporyje

E: ovavrina68@gmail.com

T: +420 603 428 147

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a šest 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).